CedergroepVacatures-feed - Cedergroep https://cedergroep.nl/vacatures-feed/ Wed, 19 Jun 24 07:35:13 +0000 Wiskunde docent gezocht https://cedergroep.nl/vacature/295143-wiskunde-docent-gezocht/ Mon, 17 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/295143-wiskunde-docent-gezocht1/ ... Read more »]]> Brugfunctionaris https://cedergroep.nl/vacature/294405-brugfunctionaris/ Wed, 12 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/294405-brugfunctionaris/ ... Read more »]]> Docent biologie m/v https://cedergroep.nl/vacature/294247-docent-biologie-m-v/ Tue, 11 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/294247-docent-e-biologie/ ... Read more »]]> Docent techniek m/v https://cedergroep.nl/vacature/293824-docent-techniek-m-v/ Sat, 08 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/293824-docent-e-techniek/ ... Read more »]]> HLZ zoekt 2e graads docent Nederlands https://cedergroep.nl/vacature/293574-hlz-zoekt-2e-graads-docent-nederlands/ Fri, 07 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/293574-hlz-zoekt-2e-graads-docent-nederlands/ ... Read more »]]> Vacature remedial teacher / pedagoog / mentor-coach https://cedergroep.nl/vacature/292407-vacature-remedial-teacher-pedagoog-mentor-coach/ Mon, 03 Jun 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/292407-vacature-remedial-teacher-pedagoog-mentor-coach/ ... Read more »]]> Projectcoördinator Sterk Techniek Onderwijs https://cedergroep.nl/vacature/291148-projectcoordinator-sterk-techniek-onderwijs/ Mon, 27 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/291148-projectcoordinator-sterk-techniek-onderwijs/ ... Read more »]]> Vacature medewerker mediatheek https://cedergroep.nl/vacature/291072-vacature-medewerker-mediatheek/ Mon, 27 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/291072-vacature-medewerker-mediatheek/ ... Read more »]]> HLZ zoekt docent Frans https://cedergroep.nl/vacature/290868-hlz-zoekt-docent-frans/ Mon, 27 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/290868-hlz-zoekt-docent-frans/ ... Read more »]]> 1e of 2e graads docent aardrijkskunde 0,6 – 1,0 fte https://cedergroep.nl/vacature/290815-1e-of-2e-graads-docent-aardrijkskunde-06-10-fte/ Sat, 25 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/290815-1e-of-2e-graads-docent-aardrijkskunde-06-10-fte/ ... Read more »]]> Docenten Nask 1 https://cedergroep.nl/vacature/290702-docenten-nask-1/ Fri, 24 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/290702-docenten-nask-1/ ... Read more »]]> Technisch Onderwijsassistent Natuurkunde (TOA) https://cedergroep.nl/vacature/290170-technisch-onderwijsassistent-natuurkunde-toa/ Wed, 22 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/290170-technisch-onderwijsassistent-natuurkunde-toa/ ... Read more »]]> Docent Technologisch Design 0,4 – 0,5 FTE https://cedergroep.nl/vacature/289388-docent-technologisch-design-04-05-fte/ Wed, 15 May 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/289388-docent-technologisch-design-04-fte/ ... Read more »]]> Docent Techniek en T&T https://cedergroep.nl/vacature/287303-docent-techniek-en-tt/ Thu, 25 Apr 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/287303-docent-techniek-en-tt/ ... Read more »]]> Docent Engels (tweedegraads) 0,7 – 0,8 FTE https://cedergroep.nl/vacature/286830-docent-engels-tweedegraads-07-08-fte/ Wed, 24 Apr 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/286830-docent-engels-tweedegraads-05-06-fte/ Docent Nederlands (tweedegraads) 1,0 FTE https://cedergroep.nl/vacature/286824-docent-nederlands-tweedegraads-10-fte/ Wed, 24 Apr 24 00:00:00 +0000 Cedergroep https://cedergroep.nl/vacature/286824-docent-nederlands-tweedegraads-10-fte/ ... Read more »]]>