Teamleider bovenbouw - 0,8-1,0 fte

Per 1 augustus 2019

De schoolleiding, de medewerkers en de leerlingen van het Hervormd Lyceum West zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie teamleider m/v 0,8-1,0 fte voor havo/vwo bovenbouw 

HLW is een dynamische middelbare school met vwo, havo en mavo-opleiding.

De school biedt een duidelijke onderwijsstructuur en een intensieve begeleiding. We willen dat onze leerlingen zich ontwikkelen tot betrokken wereldburgers die begrijpen dat je samen verder komt. Dat je samen plannen en ideeën ontwikkelt.

Dit doen wij bijvoorbeeld onder het motto “Hallo Wereld” en door het bieden van tweetalig onderwijs. Onze leerlingen komen uit alle windstreken en wij bieden ze de kans om als wereldburger die richting te zoeken die bij ze past.

De teamleider is onderdeel van de schoolleiding. Draagt bij aan de totstandkoming van het schoolplan en werkt vanuit de kaders die hierin zijn opgenomen. De teamleider geeft leiding aan een team docenten, coacht het team en de individuele docenten en handelt hierbij conform schoolplan. Er zijn 4 teamleiders die ieder naast deze taken verantwoordelijk zijn voor één of meer portefeuilles zoals ICT, kwaliteit, formatie, roosterzaken en werving. De teamleider is verantwoording schuldig aan de rector.

De school zoekt een bevlogen teamleider bovenbouw met een sterke persoonlijkheid en een groot hart voor onze leerlingen. Minstens even belangrijk is dat de nieuwe teamleider in staat is op een aansprekende manier de teamontwikkeling ter hand te nemen. 

VERANTWOORDELIJKHEIDSGEBIEDEN:

•             Bijdrage aan schoolplan en opstellen en uitvoeren teamplan;

•             Leidinggeven langs de principes van de lerende organisatie;

•             Mede verantwoordelijkheid voor de continuïteit en de kwaliteit van het onderwijs. 

COMPETENTIES:

•             Creatief;

•             Samenwerken;

•             Doelgericht;

•             Coachend leidinggeven.

FUNCTIE-EISEN:

•             U hebt een HBO/WO werk- en denkniveau;

•             Aantoonbare affiniteit met het onderwijs;

•             Ervaring en/of affiniteit met leidinggeven;

•             Kennis als het gaat om (directe) leerlingenzaken (eerste fase in deze rol tot taakgebieden).

ARBEIDSVOORWAARDEN De teamleider HLW ontvangt een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie conform schaal CAO VO. Voor secundaire arbeidsvoorwaarden zie CAO VO. Bij benoeming krijgt u een jaarcontract aangeboden, dat na afloop en bij gebleken geschiktheid, zal worden omgezet naar een vaste aanstelling. 

SOLLICITEREN Belangstellende kandidaten worden uitgenodigd om te solliciteren door middel van een motivatiebrief en curriculum vitae, gericht aan mevrouw C. Blom, rector HLW.

Uw sollicitatie of eventuele vragen kunt u sturen naar Anke Raap (HRM) via a.raap@hlw.nl. De sluitingsdatum is 10 mei 2019.

 

PROCEDURE Na een eerste selectieronde op basis van brief en curriculum vitae volgt:

  • 1e gespreksronde, gepland op woensdag 15 mei na 16.00 uur

  • Eventueel 2de gespreksronde, gepland op vrijdag 17 mei

  • Arbeidsvoorwaardengesprek

Met betrekking tot de sollicitatieprocedure is een BenoemingsAdviesCommissie (BAC) samengesteld. Deze commissie bestaat uit de rector, een teamleider en lid van het team.